30 Kasım 2021 Hangi Illerde Okul Tatil?

Fırtına yüzünden Marmara Bölgesinde 30 Kasım Salı günü İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Düzce, Yalova, Çanakkale, Balıkesir, Bursa’da okullar tatil edildi. Hangi İllerde Okullar Tatil 2021 Tatil olan iller şunlar: İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Yalova, Çanakkale, Balıkesir, Bursa
Bugün okul var mı? 30 Kasım 2021 okulların tatil olduğu iller! OKULLAR HANGİ İLLERDE TATİL? İstanbul, Kocaeli Sakarya, Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Yalova, Tekirdağ, Sinop ve son olarak Bartın’da yüz yüze eğitime bir gün ara verildi.

Hangi illerde okullar tatil 30 Kasım 2021?

Milyonlarca öğrenci ve veli de bu gelişmelerin ardından 30 Kasım Salı günü okulların olup olmayacağını merak ediyordu. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Düzce, Bursa, Sakarya, Tekirdağ ve Çanakkale, Balıkesir’de olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi.

30 Kasim hangi illerde tatil?

İstanbul, Balıkesir, Bursa, Sakarya, Kocaeli ve Yalova’dan sonra Çanakkale’de de eğitime bir gün ara verildi. Tekirdağ Valiliğinden yapılan açıklamada, meteorolojiden alınan verilere göre, kentte bugün etkili olan olumsuz hava koşullarının yarın da devam edeceği belirtildi.

Fırtınadan Hangi illerde okullar tatil?

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Sinop, Tekirdağ, Bartın ve Düzce’de şiddetli lodos nedeniyle yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de izinli sayılacak.

You might be interested:  Yks Ye Okul Puanı Nasıl Eklenir?

30 Kasım Salı okullar tatil mi?

Türkiye genelinde dün akşam ve bugün de etkisini sürdüren fırtına ve şiddetli rüzgar nedeniyle ağaçlar devrildi, binaların çatıları uçtu. Endişelenen öğrenciler ve veliler ise yapılan resmi açıklama sonrası rahatladı! 30 Kasım Salı günü okullar tatil edildi.

Hangi illerde okullar tatil edildi?

Türkiye’nin birçok şehrinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar tatil ilan edildi. öğrenciler ve veliler yaşadıkları şehirde okulların tatil olup olmadığını araştırıyor. Okulların tatil ilan edildiği iller Kırklareli, Bingöl, Denizli ve Çanakkale oldu.

Okullar fırtınadan tatil mi?

Buna bağlı olarak hesaplanan fırtına hızının yükselmesi ve yağmurun neden olabileceği olumsuzluklara karşı Salı günü 1 gün süreyle bütün ilk ve orta dereceli okullarda yüz yüze eğitime ara verilmiştir. Kamuda çalışan engelli ve hamile çalışanlarımız 1 gün süreyle izinli sayılacaktır.’

Hangi illerde okullar tatil 2021 20 Aralık?

Milli Eğitim İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Karatay, Meram, Selçuklu, Beyşehir, Seydişehir, Derebucak ve Hüyük ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle tüm eğitim kurumlarında 20 Aralık 2021 Pazartesi günü yüz yüze eğitime 1 gün ara verildiği ifade edildi.

31 Aralık resmi tatil var mı?

Ulusal Bayram ve Genel Tatilleri Kanununda yer alan bilgilere göre 1 Ocak günü resmi tatil olarak kabul ediliyor. Bu sebeple 31 Aralık günü resmi tatil bulunmamaktadır.

Üniversiteler tatil olur mu?

Aybar kar fırtınası nedeniyle 10-11 Mart 2022 günlerinde birçok ilde okullar tatil edilirken, üniversitelerde de eğitime ara verildi. Kar tatilini kararını üniversite yönetimlerine bırakan YÖK, İstanbul’da devlet ve özel tüm üniversitelerde pazartesi gününe kadar yüz yüze ders yapılmayacağını açıkladı.

Tekirdağ okullar tatil mi?

TEKİRDAĞ’DA OKULLAR TATİL Mİ? Tekirdağ Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Meteorolojiden alınan verilere göre bugün İlimizde yaşanan olumsuz hava koşullarının yarın da (11 Mart 2022 Cuma günü) devam edeceği anlaşılmıştır.

You might be interested:  E Okul Öy Ne Demek?

Okullar nerede tatil edildi?

11 ilde yüz yüze eğitime kar engeli! Son dakika haberine göre Balıkesir, Samsun, Isparta, Yozgat, Kırşehir, Kırıkkale, Giresun, Çorum, Bartın, Zonguldak ile Konya’nın 6 ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle yüz yüze eğitime 1 gün ara verildi.

Ordu okullar tatil mi?

Ordu Valiliği il genelinde eğitim öğretim faaliyetlerine 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu. Ayrıca il genelinde engelli ve hamile kamu görevlilerinin de 18 Mart 2022 tarihinde idari izinli sayılacağı bildirildi.

Sali günü okullar tatil mi?

Açıklamada, ‘Yoğun kar ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle; 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince; 21 Aralık 2021 Salı günü İl genelinde (yatılı okulların pansiyon kısmında kalan öğrenciler hariç olmak üzere) eğitim-öğretime 1 gün süre ile ara verilmesine karar verilmiştir.

Lodostan okullar tatil mi?

Olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle bugün Kocaeli, Bursa, Sinop, Tekirdağ, Düzce, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Bartın ve Sakarya’da da yüz yüze eğitimin bir gün süreyle tatil edildiği açıklandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre bugün yurdun birçok bölümünde fırtına yaşamı olumsuz etkileyecek.

Bartın okullar tatil mi?

Bartın’da, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il genelinde okullar yarın tatil edildi. Valilikten yapılan açıklamada, meteorolojik tahminlere göre gece boyunca kar yağışının etkili olmasının beklendiği belirtildi. faaliyetlerine 11 Mart Cuma günü ara verilmesi kararlaştırılmıştır.’ ifadesi kullanıldı.