Cem Yılmaz Hangi Okul Mezunu?

İşte ünlülerin mezun oldukları okullar Tarkan, Karamürsel Lisesi mezunu. Aynı zamanda Karamürsel Musiki Cemiyeti’nde müzik eğitimi aldı. Cem Yılmaz, Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu.

Cem Yılmaz hangi bölüm mezunu?

İlköğrenimini Mehmet Âkif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulu Bahçelievler Kâzım Karabekir Ortaokulu’nda tamamladıktan sonra, Etiler Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nin turizm işletmeciliği bölümüne kaydoldu, ancak eğitimini yarım bıraktı.

Cem Yılmaz Üniversite mezunu mu?

23 Nisan 1973’te İstanbul’da doğan Cem Yılmaz, ilköğretimin ardından Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’ni tamamladı ve Boğaziçi Üniversitesi’nde Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.

Cem Yılmaz kaç ay askerlik yaptı?

Cem Yılmaz askerliğini Ankara Mamak Muhabere Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda yaptı. Yılmaz tam 18 ay askerlik yaptı.

Cem Yılmaz hangi semtte oturuyor?

Cem Yılmaz, Levent’teki villasının çevresini yakın dostları ile dolduruyor. 15 yıllık arkadaşı Ozan Güven’in Levent’e taşınmaya karar vermesinin ardından Zafer Algöz de aynı semti tercih etti.

Cem Yılmaz nereli Alevi mi?

Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Türk komedyen; oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmen olan Cem Yılmaz, aslen Gürün, Sivaslıdır.

You might be interested:  9. Sinif Okul Ne Zaman Basliyor 2021?

Hangi ünlüler Boğaziçi mezunu?

Kimler yok ki: İşte Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan ünlüler

 • NİL KARAİBRAHİMGİL. Nil Karaibrahimgil Boğaziçi Politika Bölümü mezunu ve BÜMK’nün (Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü) eski bir üyesidir.
 • HARUN TEKİN.
 • CENGİZ BAYSAL.
 • GÜLSE BİRSEL.
 • FAHRİYE EVCEN.
 • MEHMET ERDEM.
 • CEM YILMAZ.
 • NURİ BİLGE CEYLAN.
 • Cem Yılmaz annesi hemşire mi?

  Annesi Hemşire Olan Komedyen Cem Yılmaz ın Sağlıkçılar İçin Kurduğu Efsane Cümle

  Tarkan kaç ay askerlik yaptı?

  28 günlük askerliklerini Malatya’da yapan Tarkan ve Mustafa Sandal ile Ege kentlerinde yapan Çelik, Soner Arıca ve Beyaz tezkerelerini aldı.

  Kemal Sunal ne zaman askerlik yaptı?

  Türk sinemasının gülen yüzü Kemal Sunal’ın bugüne kadar bilinmeyen askerlik fotoğrafı ortaya çıktı. Sunal’ı 1981 yılında Ankara Etimesgut’ta askerlik yaparken gösteren bu fotoğrf Facebook’ta paylaşıldı. Kemal Sunal’ın askerlik albümünden bir kare. Kutluay Burdur’da bedelli askerlik yaptı.

  Acun Ilıcalı nerede askerlik yaptı?

  1993 yılında Seda Başbuğ ile ayrılmıştır. 1999 yılında çıkarılan bedelli askerlik yasasıyla 5.000 Alman markı ödeyerek 2000 yılında 30 günlük askerlik hizmetini tamamlamıştır. 2003 yılında Zeynep Yılmaz ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı olmuştur.

  Cem Yılmaz İstanbul’da nerede oturuyor?

  Cem Yılmaz ve Defne Samyeli Zincirlikuyu’daki rezidansa taşınacak! Çeşme’de evlenecekleri konuşulan Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin oturacakları ev belli oldu. İkili, Yılmaz’ın Zincirlikuyu’daki 3 milyon dolarlık rezidans dairesinde yaşayacak.

  Cem Yılmaz Sivas’ın hangi ilçesinden?

  – 23 Nisan 1973’te İstanbul’da Kocamustafapaşa’da doğdu. Aslı Sivas’ın Gürün ilçesine bağlı Eskihamal Köyüne dayanır. Anne adı Sabahat, baba adı Arif’tir. Can adında bir ağabeyi ve Özge adında bir kızkardeşi vardır.

  Cem Yılmaz yatı ne kadar?

  Cem Yılmaz 1 milyon euro değerindeki motoryatını satıp 3 milyon euro’ya (yaklaşık 12 milyon 450 bin lira) ‘Azimut Magellano 66’ model yat aldı. Lüks teknenin uzunluğu 20 metre. İçinde 1 mutfak, 4 kamara, 4 banyo, 1 yemek salonu var. Her kamarada bulunan banyolar 5 yıldızlı otel kalitesinde.