E Okul Bursluluk Sınavı Nerede Gireceğim?

Bursluluk sınavı başvurusu E-Okul üzerinden 5-17 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek. Öğrenci velisi, çocuğunun başvuru şartlarını taşıması hâlinde, öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğünde sınav başvurusunu yapabilecek.

Hangi özel okulların Bursluluk Sınavı yapılacak?

Özel okul bursluluk sınavları 2021 makalemiz üzerinden; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’da bulunan özel okulların ve kolejlerin bursluluk sınav bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bursluluk sınav tarihlerini, bursluluk oranlarını ve hangi okulların bursluluk sınavı yaptığını öğrenebilirsiniz.

Hangi okullarda yapılacak bursluluk sınavları?

Final Okulları 2021 yılındaki bursluluk sınavını 13 ve 14 Mart tarihlerinde yüz yüze gerçekleştirecek. Sınava 4. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilecek. Size en uygun şubesini bulmak için Final Okulları’nı ziyaret edebilirsiniz.

Hangi kurumlar Bursluluk Sınavı düzenleyecek?

Bu kurumlar 2021 senesinde de bursluluk sınavı düzenleyerek başarılı öğrencilere çeşitli oranlarda burs verecek. Türkiye’nin birçok ilinde kampüs bulunduran Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji, Mektebim Koleji, Final Okulları, Uğur Okulları ve birçok özel okulun bursluluk sınavlarıyla ilgili detaylı bilgileri sizler için bir araya getirdik.

Bu yıl Balkanlar Koleji Bursluluk Sınavı yapılacak.?

Balkanlar Koleji 2020 bursluluk sınavını 15 ve 16 Şubat tarihinde 4, 5, 6, 7, 8 ve 9. sınıf öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirmişti. Balkanlar Koleji, 2021 yılında gerçekleştireceği bursluluk sınavı detaylarını henüz paylaşmadı. Hemen formu doldurun ve tüm detaylara ilk siz ulaşın.