Ekrem Imamoğlu Hangi Okul Mezunu?

Ekrem İmamoğlu, 1970`te Trabzon’da doğdu. Trabzon Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olarak yine İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı. 1992`de inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde iş hayatına başladı.

Ekrem imamoğlu hangi bölüm mezunu?

Trabzon Lisesi’nden mezun olduktan sonra KKTC’de önce Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazandı, fakat birkaç gün sonra kaydını Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne aldırdı.

Dilek imamoğlu hangi liseden mezun?

Dilek İmamoğlu
Mezun olduğu okul(lar) İstanbul Üniversitesi
Memleket Trabzon
Evlilik Ekrem İmamoğlu (e. 1995)
Çocuk(lar) 3

Mansur Yavaş hangi okul mezunu?

Hayatı Mansur Yavaş, Ahmet Sadık Yavaş ve Havva Yavaş’ın çocuğu olarak 1955 yılında Ankara’nın Beypazarı ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Beypazarı’nda tamamladı. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 1983 yılında tamamladı.

Melis Çatak kimdir?

Melis Çatak, abisiyle birlikte Bebek’te eğlence ve organizasyon mekanı işletiyor. Melis Çatak’ın ağabeyi eğlence dünyasında uzun yıllardır yer alan bir isimdir. Aynı zamanda TÜSİAD’da proje yöneticisi olarak çalışan Çatak, İstanbul Bebek’te Nebula isimli mekanın işletmeciliğini yürütüyor.

İmamoğlu hangi burç?

bir ikizler burcu erkeği olarak diyorum ki: tuttuğumuzu koparırız. ikizler burcu olarak beni de sevindiren haberdir. ikizlerin istikrarsızlığı ve çok odacıklı kalpleri durumu bir kere daha düşündürmüştür ki acaba doğru adam o mudur?!

Cemil İmamoğlu kimdir?

Akçaabat’tan İstanbul’a uzanan, eğitimden restoran sektörüne giden başarı hikayesi… Cemil İmamoğlu… Akçaabat ilçesi Cevizli Köyü’nde doğdu. Eğitimini tamamladı ve Trabzon’da dershanede fizik öğretmeni olarak görev yaptı.