Gürsel Erol Hangi Okul Mezunu?

Gürsel Erol Lise mezuniyetinin ardından SHP Çankaya Gençlik Kolları ile tanışmış ve siyasete adım atmıştır. 2015 yılı genel seçimlerde TBMM’ye CHP Milletvekili olarak giren Gürsel Erol TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Gürsel Erol hangi partiden milletvekili?

1995-2014 yılları arasında Tunceli Eğitim Kültür Vakfı Genel Başkanlığı ve Alevi Sivil Toplum Örgütlerinde başkanlık görevini üstlenmiştir. 2015 Türkiye genel seçimlerinde CHP’den Tunceli, 2018 seçimlerinde ise Elazığ milletvekili olarak TBMM’ye girmiştir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Göksel Erol Kimdir?

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ İş adamı; lise mezunudur. 1991 yılında SHP Gençlik kolları genel başkanlığı, 1992-1995 yılları arasında SHP ve CHP Elazığ il başkanlığı görevlerini üstlendi. 1995 genel seçimlerinde CHP Elazığ 1.sıra Milletvekili adayı oldu.

Elazığ milletvekili kim?

Milletvekilleri listesi

Meclis Dönemi Milletvekili Siyasi Parti
TBMM 1. Dönem Hasan Tahsin Berk Yok
TBMM 2. Dönem İsmail Cevat Çobanlı Cumhuriyet Halk Partisi
Hüseyin Gökçelik
Muhittin Çöteli

Tunceli millet vekili kim?

Milletvekilleri listesi

Meclis Dönemi Milletvekili Siyasi Parti
TBMM 23. Dönem Şerafettin Halis Bağımsız
TBMM 24. Dönem Kamer Genç Cumhuriyet Halk Partisi
Hüseyin Aygün
TBMM 25. Dönem Alican Önlü Halkların Demokratik Partisi

Göksel Erol Aydoğdu olayı nedir?

Aydoğdu mahallesinde dün sabah pompalı tüfekle terör estiren Kadir Görener ‘in kurşunlarına isabet olan ve ağır yaralı olarak Tekirdağ devlet hastahanesine kaldırılan Göksel Erol hayatını kaybetti.

You might be interested:  Okul Değişikliği Nasıl Yapılır?

Göksel Erol Aydoğdu kimdir?

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kişinin rastgele havaya ateş açması sonucu Aydoğdu Mahallesi’nde kahvecilik yapan Göksel Erol isimli kahveci hayatını kaybetti. Olaydan sonra pompalı tüfekle ateş açan şahıs gözaltına alındı.

CHP milletvekili kimdir?

Engin Özkoç
Lider Kemal Kılıçdaroğlu
Yerine geldiği Levent Gök
Türkiye Büyük Millet Meclisi 24., 25., 26. ve 27. Dönem Milletvekili
Görevde

Elazığ Milletvekili hangi partiden?

1 Kasım’da yapılan seçimde 4 milletvekili çıkarabilen Elazığ ilinin 4 milletvekili de Adalet ve Kalkınma Partisi’ne aitti.Bu seçime katılım %84,09 oranlarında gerçekleşmişti.

Ejder Açıkkapı kim?

8 Kasım 1968’de Elazığ Maden’de doğdu. Baba adı Bedri, anne adı Türkan’dır. Yönetici; Fırat Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını Fırat Üniversitesi Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalında tamamladı.

Elazığ Milletvekili adayı Zülfü Demirbağ kimdir?

Zülfü Demirbağ, (d. 13 Şubat 1956, Palu, Elazığ), Türk siyasetçidir. Fırat Üniversitesi Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur.