Kardeşlerim Dizisi Okul Nerede?

Kardeşlerim dizisinin çekildiği okul Doğa Koleji Bilim İlkokulu’dur. Okul, Selanik Bulvarı Mithatpaşa Mahallesi No: 26/28 Eyüp /İstanbul’da bulunmaktadır.

Kardeşlerim dizisi hangi mahallede çekiliyor?

Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor.

Kardeşlerimin çekildiği ev nerede?

Kardeşlerim dizisi genel olarak İstanbul’un Fatih ilçesinde çekiliyor. Dizinin çoğu sahnesi Fatih’te çekiliyor. Bunun yanı sıra diğer çekimler de İstanbul’un birçok farklı ilçelerinde yapılmaktadır. Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Kardeşlerim ne zaman çıkıyor?

Kardeşlerim dizisi her hafta Cumartesi günleri saat 20:00’da ATV ekranlarında yer alıyor.

Destan dizisi nerede çekiliyor?

Destan nerede çekiliyor? Destan dizisi İstanbul’da çekiliyor. İddialı dizisinin çekimlerinin bir kısmı Bozdağ Film Platosu içinde yapılırken önemli bir kısmı için de Beykoz Kundura Fabrikası kullanıldı.

Adı Sevgi dizisi nerede çekiliyor?

Adı Sevgi dizisinin çekimlerinin İstanbul’un Beykoz, Beşiktaş, Galata, Çatalca ve Şile gibi farklı semtlerde yapıldığı bilgisi gündemde yer alıyor.

Ataman Koleji hangi ilde?

KARDEŞLERİM ATAMAN KOLEJİ NEREDE? Dizinin okul sahneleri Ataman kolejinde geçmekte. Okulun gerçekteki adı ise İstanbul Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okuludur. Bu okulun adresi ise şöyledir: Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi, No 26/28 Eyüp/İstanbul.

You might be interested:  Okul Öncesi Zorunlu Olursa Ne Olur?

Kardeşlerim Ömer’in evi nerede?

Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Üç kuruş dizisi nerede çekiliyor?

Üç Kuruş dizisinin çekimleri İstanbul’un Nişantaşı semtinde gerçekleştiriliyor Dizinin geçtiği Çıngıraklı mahallesi İstanbul’da bulunmaktadır. Çıngıraklı mahallesi İstanbul-Fatih Balat’ın Lonca mahallesi olarak bilinmektedir.

Kardeşlerim bu hafta var mı?

#Kardeşlerim Cumartesi 20.00’de atv’de!

Kardeşlerim ne zaman oynuyor 2022?

Kardeşlerim dizisinin bir sonraki bölümü olan 51. bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Dizi rutin olarak her Cumartesi yayınlandığı için 51. bölümü 7 Mayıs 2022 Cumartesi saat 20:20’de yayınlanacak.

Mahkum hangi gün?

Perşembe 20.00 – Yeni Bölüm

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ayrıca Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor.

Destan filmi hangi sarayda çekiliyor?

Destan dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesi sınırlarında çekilmektedir. Dizinin çekimleri için Bozdağ Film Platosu’nda 20 bin metrekare alanda, döneme ait Asya Türk mimarisine uygun şekilde Gök Hanlığı Sarayı ve bahçeleri inşa edildi.

Destan seti nerede?

Bir dönem dizisi olan Destan’ın çekimleri, Beykoz Kundura Fabrikası ve Bozdağ Film Platosu’nda yapılıyor.

Destan dizisi hangi yüzyılı anlatıyor?

Ardında Destan ismiyle ekranlara geleceği söylenen dizi, geçmişe doğru uzanan bir hikâyeyi konu ediniyor. Türkler’in İslamiyet’i kabul etmesinden önce 8. yüzyılda geçen bir hikâye Destan’ın ana konusunu oluşturmaktadır.