Kardeşlerim Dizisindeki Okul Nerede?

ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde ‘Taman Koleji’ olarak yer verilen okul gerçekte, İstanbul Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okulu’dur. Kardeşlerim dizisinin çekildiği okulun açık adresi ise şu şekilde; Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi, No 26/28 Eyüp/İstanbul
Kardeşlerim dizisinde gösterilen okulun neresi olduğunu diziseverler merak ediyor. Çekimlerini İstanbul’da gerçekleştiren dizi ekibinin çekimlerini gerçekleştirdiği okul da İstanbul’da bulunuyor. Kardeşlerim dizisi Doğa Koleji Bilim İlkokulu’nda çekimler yapıyor.

Kardeşlerim Ataman Koleji nerede çekiliyor?

Okul, Selanik Bulvarı Mithatpaşa Mahallesi No: 26/28 Eyüp /İstanbul’da bulunmaktadır.

Kardeşlerim Asiye lerin evi nerede?

Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor. İstanbul Balat’ta yer alan bu iki katlı müstakil ev daha önce Canevim dizisinde de kullanılmıştı.

Kardeşlerimin çekildiği ev nerede?

Kardeşlerim dizisi genel olarak İstanbul’un Fatih ilçesinde çekiliyor. Dizinin çoğu sahnesi Fatih’te çekiliyor. Bunun yanı sıra diğer çekimler de İstanbul’un birçok farklı ilçelerinde yapılmaktadır. Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Ataman Koleji gercek mi?

Dizinin okul sahneleri Ataman kolejinde geçmekte. Okulun gerçekteki adı ise İstanbul Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okuludur. Bu okulun adresi ise şöyledir: Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi, No 26/28 Eyüp/İstanbul. Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okulu İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde bulunmaktadır.

You might be interested:  Okul Kaydı Ne Zaman?

Ataman Koleji kac tl?

Atael Koleji Fiyatları 2022

Eğitim Seviyesi Taksitli Ödeme (9 Taksit) Yemek Ücreti
Anaokulu 30.000 TL 8.800 TL
İlkokul 33.200 TL 8.800 TL
Ortaokul 35.400 TL 8.400 TL
Lise 38.600 TL 8.400 TL

Kardeşlerim seti hangi gün?

KARDEŞLERİM DİZİSİ HANGİ GÜN OYNUYOR, SAAT KAÇTA ÇIKIYOR, HANGİ KANALDA? Kardeşlerim dizisi Cumartesi günleri saat 20.00’de ATV ekranlarında oynuyor.

Yasak Elma dizisi nerede çekiliyor?

Yasak Elma dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Çubuklu bölgesindeki Hidiv Kasrı’nda yapılmaktadır. Dizinin çoğu sahnesi burada çekiliyor fakat bazı sahneleri İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çekilmektedir. Dizinin bazı sahneleri Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu gibi yerlerde de çekilebiliyor.

Adı Sevgi dizisi nerede çekiliyor?

Adı Sevgi dizisinin çekimlerinin İstanbul’un Beykoz, Beşiktaş, Galata, Çatalca ve Şile gibi farklı semtlerde yapıldığı bilgisi gündemde yer alıyor.

Üç kuruş dizisi nerede çekiliyor?

Üç Kuruş dizisinin çekimleri İstanbul’un Nişantaşı semtinde gerçekleştiriliyor Dizinin geçtiği Çıngıraklı mahallesi İstanbul’da bulunmaktadır. Çıngıraklı mahallesi İstanbul-Fatih Balat’ın Lonca mahallesi olarak bilinmektedir.

Oğlum dizisi nerede çekiliyor?

OĞLUM NEREDE ÇEKİLİYOR? Dizi İstanbul’da çekilmektedir.

Onur Seyit hangi takımı tutuyor?

20 yaşında. 1.87 boyunda ve 78 kilo. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi 3. sınıf öğrencisi. Spor yöneticiliği okuyor. Koyu bir Galatasaray taraftarı.

Kardeşlerim son bölüm nerede çekildi?

Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor.

Doğa Koleji kime ait?

2021 yılında Türkiye’nin en çok kâr eden eğitim kurumu olan İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni bünyesinde barındıran Can Eğitim Grubu, Doğa Koleji’ni satın aldı.