Nebati Hangi Okul Mezunu?

Nureddin Nebati hangi okuldan mezun? Nureddin Nebati İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında Doktora ünvanını almıştır.

Seyit Nebati kim?

Seyit Nebati 2000 yılından bu yana modern çocuk giyiminde, adını büyük kitlelere duyuran ve günümüzde çocuk giyim sektöründe kalitenin adresi olan B&G Store’un Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Nureddin Nebati ne mezunu?

Nebati, lise öğrenimini Nizip İmam Hatip Lisesi’nde, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. Aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans derecesi aldı.

Nureddin Nebati hangi tekstil firması var?

‘Nebbati’ isimli şirkete ait işletmeler arasında bulunan BG Store üç ayda 9 yeni şube açtı. Diğer yandan söz konusu dönemde açılan dokuz şubeden üçünün, İstanbul’daki lüks AVM’lerin içinde olduğu bildirildi. BG Store’a özel ilgi gösteren Nebati ailesi, bu işletme adı altında tam 110 mağaza açtı.

B&G Store hangi ülkenin?

2000 yılında Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markası olma ve bu alanda tasarım olgusunu ön planda tutan bir yaklaşımı sergilemek adına yola çıkan BG STORE, 2007 yılında ise bu duruşunu daha da pekiştirmiş, kabullendirmiş ve netleştirmiş olarak bu sektörde en üst sıradaki yerini almıştır.

BG nin sahibi kim?

B&G Store’un Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Nebati’dir. B&G Store 1979 yılında faaliyete başlayan bir aile şirketi olup, enerji, inşaat ve gıda alanlarında hizmet etmiştir.