Okul Sırası Nasıl Yapılır?

Okul sırası modelleri ihtiyacınıza, eğitim ortamının yapısına ve hitap edeceği yaş grubuna göre değişmektedir. Öncelikle ihtiyacınızı belirleyerek okul sırası için belli istekler listesi oluşturmalısınız.

Okul sıraları nasıl yapılır?

Kaynaklanan profil sıra iskeleti buradan boyahane bölümüne sevk edilip elektrostatik toz boya ile fırında minumun 80 mikron boya ile boyanmaktadır. Boyadan çıkan okul sırası öncelikle plastik pabuçları monte edilir son olarak werzalit tabla ve werzalit oturak sırt montajı ile sevkiyata hazır hale gelir.

Okul sırası hangi ağaçtan yapılır?

Oturak, Sırtlık ve Tabla kısımlarında fırınlanmış ahşap kayın kereste kullanılmaktadır. Kayın okul sıraları genel okul kullanımlarında en çok tercih edilen sınıf içi dekorasyonunda önemli bir ekipmandır.

Okul sıraları neyle boyanır?

Okul sıraları elektrostatik toz boya ile boyandıktan sonra 200 derecelik ısıda fırınlanarak kurutulmalıdır. Bu sayede okul sırası boyası çok canlı görünür ve uzun yıllar yıpranmadan ilk gün ki gibi görünür. Elektrostatik toz boyalar çevrede dostu ve ekonomik açıdan oldukça verimli bir boyama tekniğidir.

Öğrenci Sırası kaç cm?

OKUL SIRASI ÖLÇÜLERİ 45*63cm GENTAŞ WERZALİT OKUL SIRA TABLASI : Kenar kalınlığı 25 mm orta kalınlığı ise 18 mm dir.

Okul sırası ne kadar?

KODU CİNSİ FİYAT TL
OMB123 Blok ayaklı okul sırası poliüretan kaplı oturaklı iki kişilik sıra 785,00 TL
OMA12 Önü açık okul sırası çift kişilik iki sandalyeli sıra 355,00 TL
OMA120 Önü perdesiz okul sırası sıra tablası pvc ile dönülmüş çift sandalyeli 425,00 TL
OMT08 Telli okul sırası çift sandalyeli werzalit tablalı sıra 410,00 TL
You might be interested:  10. Sınıf Okul Ne Zaman Açılıyor?

Ilkokul binası nasıl olmalı?

Okullar kampüs gibi, en az üç bağımsız blok halinde inşa edilmelidir. Okul binası dışında bağımsız spor salonları ve konferans salonları bulunmalıdır. Bodrum katları spor salonu, yemekhane veya seminer salonu olarak kullanılmamalı. Bodrum katı hariç en fazla iki katlı olarak planlanmalıdır.

Sıranın boyu kaç cm?

İlkokul 3’erli Oturma Şekli Ortaokul 2’şerli Oturma Şekli
Sıranın Boyu 120 110
On tablo geniş. 40 40
Yer yüksekliği 64 70
Oturma yüksekliği 3 S 42

Ikili okul sırası kaç cm?

Çift kişilik OOS107 kodlu okul sırası üç farklı ölçüde üretebilmektedir. Bunlar; İlk okul tipi çift kişilik verzalit okul sırası 71 cm yüksekliğinde. Orta okul tipi çift kişilik verzalit okul sırası 73 cm yüksekliğinde.

Okul koridoru kaç metre?

KORİDORLAR ve KAPALI TENEFFÜS HOLLERİ:

 Bir tarafı derslik olan koridorlarda koridor genişliği en az 2.50 m. ve iki tarafı derslik olan koridorlarda koridor genişliği en az 3.00 m. olmalı, koridor uçları mekânlarla veya yangın merdiveni ile kapatılmamalıdır.

Ikili okul sırası ne kadar?

Çift Kişilik Okul Sırası Fiyatları 1070.00 TL + KDV.