Rasim Ozan Kütahyalı Hangi Okul Mezunu?

Babası mühendis ve annesi öğretmen olan Rasim Ozan Kütahyalı İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesini okumuş ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk bölümünü kazanmıştır. Fakat 2 sene okuduğu hukuk bölümünü yarıda bırakmıştır.
Babası mühendis, annesi öğretmen olan Rasim Ozan Kütahyalı, İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’da gidip Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okumaya başladı, fakat ikinci sınıftan ayrıldı. Milliyet gazetesi yazarı Nagehan Alçı ile evli olup Betül Yasemin ve Ayşe Ela adında ikiz kızları vardır.

ROK ne mezunu?

Babası mühendis, annesi öğretmen olan Kütahyalı, 60. Yıl Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesine girdi fakat 2. sınıfta ayrıldı ve yarım bıraktı.

Nagehan Alçı ne mezunu?

13 Nisan 1977’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Lisesini bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde öğrenim gördü.

ROK ne yapıyor?

Rok, (Farsça: رخ rukh) Satranç’ta şah ve kalelerle gerçekleştirilen özel bir hamledir. Rok hamlesinde şahın aynı renkteki kalelerden birine doğru iki kare ilerletilir ve yaklaştığı kale şahın üzerinden atlayarak diğer yanına geçer.Rok için arada taş olması zorunlu değildir.Rok şahı koruma altına almaktır.

Beyaz Futbol saat kaçta başlıyor?

Beyaz Futbol Cumartesi ve Pazar Akşamları 23:30’da Beyaz TV’de

Nagehan Alçı gerçekte kimdir?

Ünlü gazeteci Boğaziçi Üniversite’sinden mezun olmuştur. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünün eğitimini tamamlayan Nagehan Alçı, Hürriyet gazetesinin dış haberler alanında stajyer olarak görev almasıyla gazetecilik mesleğinin başlangıcını yapmış oldu.

Nagehan Alçının ikizleri kaç yaşında?

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı ve gazeteci eşi Nagehan Alçı’nın ikizleri 3 yaşına bastı. Sabah Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’nın ikizleri üç yaşına bastı. Sabah.com.tr olarak Rasim Ozan Kütahyalı –Nagehan Alçı Kütahyalı çiftine ikizleri Ayşe Ela ve Betül Yasemin ile birlikte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.