Sefo Hangi Okul Mezunu?

Şarkılarında genellikle pop ritmi kullanır. 21 Şubat 2020 tarihinde Başa Sar adında bir tekli yayımladı, şarkının beati Aerro tarafından hazırlanmışken, Yase şarkıya eşlik etmiştir. Sefo’nun Esenyurt Üniversitesi’nden mezun olduğu belirtiliyor.

Sefo kimle sevgili?

Sefo’nun şuan bilinen bir ilişkisi yok.

Sefonun gerçek adı ne?

Sefo ya da gerçek ismiyle Seyfullah Sağır (d. 16 Mart 1998, Samsun, Türkiye), Türk rapçi ve söz yazarıdır.

Sefo hangi şehirde yaşıyor?

SEFO NEREDE YAŞIYOR, NERELİ? Samsun doğumlu olan Sefo İstanbul’da yaşamaktadır. 2018 yılının başlarında ilk şarkısı Yalan ile müzik kariyerine başlayan şarkıcı, 2019 yılında Poz adlı teklisini çıkardı.

Sefo bilmem mi müzik kime ait?

Söz ve müziği Ercüneyt Özdemir’e ait şarkının düzenlemesi Lila, Ozan İnam ve Ozan Yılmaz’a ait.

SEFO nun kac sarkisi var?

Sefo veya gerçek adıyla Seyfullah Sağır, 16 Mart 1998 tarihinde Samsun’da doğdu. Mart 2018’de ilk şarkısı Yalan ile müzik kariyerine başladı. Şubat 2019’da çıkardığı Poz teklisinden sonra daha çok müziğe odaklanmaya karar vermiştir. 18 Nisan 2019’da Up Down teklisini çıkardı.28 Haziran 2019’da 362 teklisini çıkardı.

Bedo kimdir?

Şahe Bedo ismiyle günden güne kendisini tanıtan Şahin Güneş, 1976 yılında Ağrı-Diyadin’de dünyaya gelmiştir. Küçükken ailesi ile birlikte Van’ın Erciş ve Muradiye ilçesine göç etmişlerdir. Düğünlerde sahne alarak kendisine büyük hız ve yetenek kazandırmıştır.

Bilmem mi şarkısı çalıntı mı?

İstanbul Küçükçekmece’de bulunan bir okulda, öğrencilerin bahçede bulunduğu sırada hoparlörden şarkıcı Sefo’nun ‘Bilmem mi?’ şarkısı çalındı. Öğrencilerin eğlencesi sosyal medyada gündem oldu. Videoyu gören Sefo ise sosyal medya hesabından okulda konser vermek istediğini ifade etti.

You might be interested:  E Okul Okullar Ne Zaman Kapanacak?

Uzi yaşı kaç?

Uzi ya da gerçek adıyla Utku Cihan Yalçınkaya (d. 30 Ağustos 1998, İstanbul), Türk rap şarkıcısı.