Veyis Ateş Hangi Okul Mezunu?

Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin ‘in Tarsus ilçesinde doğmuştur. Tam adı Abdurrahman Veyis Ateş’dir. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Din felsefesi bölümünde okuyarak mezun oldu. Okul sırasında radyoculukla tanışarak medya hayatına başladı.

Veyis Ateş hangi okul mezunu?

Tam adı Abdurrahman Veyis Ateş’tir. Lise mezuniyetinin ardından Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din felsefesi Bölümün’de okumaya başlayan Veyis Ateş, eğitimi sırasında radyoculukla tanışarak medya sektörüne girmiş oldu.

Veysi Ataş kim?

Habertürk’te Tv’de Ana Haber sunuculuğu yapan Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’de doğdu. Radyo ile yakından ilgili olan Ateş, radyoculuk da yaptı. 2013 yılında Habertürk TV’ye transfer oldu ve bir süre sonra Habertürk TV Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Kevser Ateş kimdir?

Ateş, 2006 yılında TV NET’de çalışmaya başladı, burada Ana Haber sunuculuğu yaptı, Kürşat Bumin ve İbrahim Karagül’le Habere Bakış, Bakış Açısı, Akşama Doğru ve Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış programlarını sundu.

Veyis Ateş ne öğretmeni?

Spikerlik yaparken ayrıca özel bir kolejde Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi öğretmenliği de yapmıştır. 2013 yılında Habertürk TV’ye geçiş yapmıştır. 25 Ekim 2014 tarihinde Habertürk TV Ankara temsilciliği görevine getirilmiştir.

Ateş kaç yaşında?

Yarışmaya İzmir’den katılan Ateş, 18 yaşındadır. Lisede aşçılık bölümünü okuyan Masterchef Ateş, 9-10 yaşlarındayken annesi işten gelene kadar yemekleri hazırladığını söyledi. Annesi muhasebeci, babası ise turizm sektöründe çalışan Ateş Durukan, yarışmaya kendini kanıtlamaya geldiğini söyledi.

You might be interested:  Okul Heyet Raporu Nasıl Alınır?

Veyis Ateş kaç?

15 Mart 1973 tarihinde Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelen Veyis Ateş, lisans öğrenimini İstanbul’da Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi Bölümü’nde tamamlayarak mezun olmuştur.

Veyis Ateş aslen nereli?

Abdurrahman Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi bölümünde tamamlayan Ateş, üniversite yıllarında radyoya ilgi duydu ve Cem Radyo ile radyoculuk alanına giriş yaptı.

Beis ateş kimdir?

Habertürk’te Tv’de Ana Haber sunuculuğu yapan Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’de doğdu. Radyo ile yakından ilgili olan Ateş, radyoculuk da yaptı. 2013 yılında Habertürk TV’ye transfer oldu ve bir süre sonra Habertürk TV Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Okan Ateş Kimdir Kaç Yaşında?

Henüz 26 yaşında olan Okan Ateş, 1994 yılında dünyaya geldi. Medya dünyasına henüz 16 yaşındayken giriş yaptı. Okan Ateş, 2010 yılında SKY Türk’te yayınlanan ‘Empati TV’ programında yardımcı yönetmenlik yaptı.

Veyis Ateş kaç evlilik yaptı?

2016 yılında Kevser Ateş ile evliliğini noktalamıştır. Sonrasında evlilik yapmamıştır.

Veyis Ateş hangi kanalda program yapıyor?

VEYİS ATEŞ KARİYERİ HAKKINDA BİLGİLER

Veyis Ateş, Habertürk’te ‘Büyük Sorular’ ve ‘Akılda Kalan’ programı ile ekrana gelmeye devam ediyor. Ayrıca Veyis Ateş Spikerler Derneği Genel Başkanlığı da yapıyor.